'Kürk Mantolu Madonna' rezaleti

'Kürk Mantolu Madonna' rezaleti

TV8’deki bir programda “Kürk Mantolu Madonna” şarkıcı Madonna zannedilince sosyal medyada alay konusu oldu.

BEYAZ TARİH / HABER

TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı programda “Kürk Mantolu Madonna” kitabının film olmasına yapılan yorumda, kitabın şarkıcı Madonna’yı anlattığı düşünülünce sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabının Ay Yapım tarafından filmi çekileceği son dönemin en çok konuşulan konuları arasındaydı.

Bugün ortaya çıkan bir haberde filmin baş rolünde Beren Saaat’in oynayacağı iddia edilmişti. Bu haberi TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı programda yorumlayan Funda Özkalyoncuoğlu kitabın şarkıcı Madonna’nın hayatını anlattığını düşününce ortaya ilginç anlar çıktı.

Sunucu Jess Molho ile birlikte kitabı yorumlayan Özkalyoncuoğlu, şarkıcı Madonna’nın hayatının Türk filminde anlatılmasının ilginç olabileceğini söyledi.

Kürk Mantolu Madonna’yı Şarkıcı Madonna zanneden Özkalyoncuoğlu şaşırarak “A a Madonna var mıydı o yıllarda” diye sordu.

İlginç anların yaşandığı programın görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasıyla birlikte bir çok kullanıcı yorum yaparak programa tepki gösterdi.

Kaynak: NTV

beyaztarih.com'da yayınlanan makale, röportaj, özel dosyalar, ansiklopedi, resimlerle tarih ve sorularla tarih yayınlarının tüm yayın telifleri beyaztarih.com'a aittir. Yapılacak küçük alıntılar dışında hiçbir şekilde çoğaltılamaz.
DİĞER HABERLER
KELAM

Su nasıl suya benzerse, bir milletin geleceği de geçmişine öyle benzer.

İbn Haldun