Kitap Kampanyası Sonuçlandı

Kitap Kampanyası Sonuçlandı

Kitap Kampanyası Sonuçlandı

İnternet üzerinden yayın gerçekleştiren ve yayınlarını takipçileri ile ücretsiz paylaşan ilk profesyonel tarih ve kültür-sanat platformu Beyaz Tarih tarafından gerçekleştirilen ücretsiz kitap çekilişi 19.08.2015 tarihi itibariyle sona ermiştir. Beyaz Tarih resmi Twitter hesabı üzerinden atılan bir Tweet'in RT edilmesi ve Beyaz Tarih hesabını takip etmesi şartıyla katılım sağlanan kampanyada çekilişle belirlenecek 20 kişiye Timaş Yayınları'ndan çıkan Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci'nin "Osmanlı'nın Çöküşü" kitabı hediye edilecektir. Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan Tweet'in tekrar paylaşılması ile herkesin kampanyaya katılması mümkünken çekiliş de şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Ücretsiz kitap kampanyasında;

- Şahsi Twitter hesabı üzerinden kampanyaya katılanlar çekilişe dahil edilmiştir.

- Sosyal medya hesabının profilinde aktif kullanımda olmayan (yumurta hesap) kişiler çekilişe dahil edilmemiştir. Bununla beraber kendi profilinde militarist, pornografik ve nefret söylemi barındıran içeriklere sahip kişiler de çekilişe dahil edilmemiştir.

- Çekiliş tamamen elektronik sistemde şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmiş olup dışarıdan bir müdahaleye müsaade edilemeyen bir internet sitesi üzerinden yapılmış olup mevcut çıktıları talep edilmesi halinde kişilerle paylaşılması üzere saklı tutulmaktadır.

- Beyaz Tarih sitesini takip ederek kampanyalardan ve çeşitli programlardan haberdar olabilirsiniz. 

Kitap kazanmaya hak kazanan takipçilerimizden, kitaplarını ulaştırabilmek için twitter üzerinden bize mesaj yolu ile adres bilgilerini göndermeleri gerekmektedir.

Kitap kazanan takipçilerimiz;

Emre Erdem Solmaz @eeslmzzz

Abdulhakim Mutlu @crazyman330

Ayşe Nazlı Çiloğlu @aynazcil

Bozkurt Ata @bozkurtata

Şeyma @seymamyes

Metin Kar @metinkar79

Mesutcan Deniz @mesut_deniz_11

Yasin Işıldar @Arzubel_

Yahya Kemal Koç @Ykemalkoc

Sümeyye @akksmy

Osman Buğra @OBtmzkn

Hilal Çalışkan @hilalifatihh

Tarih Muallimi @osmanlimıallimi

Figen Arslan @figenarslan_ea

İlimdinç @ilimdinc

Bedia Erkan @bediaerkan

Sümeyye Kasap @sumeyyekasap

İsa Burhan @isaburhan

Enes Erduğan @eneserdugan

Ahmet Mavzer @amavzer

Güle Güle okuyun!

beyaztarih.com'da yayınlanan makale, röportaj, özel dosyalar, ansiklopedi, resimlerle tarih ve sorularla tarih yayınlarının tüm yayın telifleri beyaztarih.com'a aittir. Yapılacak küçük alıntılar dışında hiçbir şekilde çoğaltılamaz.
DİĞER HABERLER
KELAM

Su nasıl suya benzerse, bir milletin geleceği de geçmişine öyle benzer.

İbn Haldun