Beyaz Tarih 'Kıraathane' açıldı

Beyaz Tarih 'Kıraathane' açıldı

Yayın hayatına 2015 yılında başlayan ve tarih disiplini çerçevesinde gerçekleştirdiği çok boyutlu yayınları ile takipçilerine hızlı, güvenilir ve ücretsiz erişim imkanı sunan Beyaz Tarih'te yeni bir uygulama daha başlıyor. Kültürümüzde okuma ve bilginin, muhabbetin, istişarenin bir arada yaşatıldığı Kıraathane isminden yola çıkılarak Beyaz Tarih Kıraathanesi takipçilerinin erişimine açıldı.

BEYAZ TARİH / HABER

Beyaz Tarih'te çeşitli bilimsel yayınlara katkıda bulunan uzmanların, akademisyenlerin, Beyaz Tarih editörlerinin ve tarih disiplininin derinliğinde kendi sözlerini dillendirmek isteyenlerin çeşitli konularda serbestçe yazı yazabilecekleri Kıraathene'de gündem değerlendirmeleri, çeşitli eleştirme ve analizler, gezi yazıları gibi denemeler yayınlanacak. Beyaz Tarih yayın kurulunca tasarlanan Kıraathane'de spordan sanata, edebiyattan kültürel, estetik ve hayatın diğer tüm alanlarındaki düşünceler konuşulacak ve Beyaz Tarih'te mevcut yazarların yanında yeni yazarlara da yer verilecek.

Beyaz Tarih Genel Yayın Yönetmeni Yunus Emre Deli'nin ilk yazısı ile yayına başlanacak olan Kıraathane'de yazıların tüm sorunluluğunun yazarlara ait olacağı gibi Beyaz Tarih'in şiddeti teşvik etmeyen, ayrımcı söyleme başvurmayan, ahlaki değerlerden uzaklaşmayan ilkeleri ışığında tüm görüşlere kendini duyurma ve tanıtma imkanı tanınacak. 

beyaztarih.com'da yayınlanan makale, röportaj, özel dosyalar, ansiklopedi, resimlerle tarih ve sorularla tarih yayınlarının tüm yayın telifleri beyaztarih.com'a aittir. Yapılacak küçük alıntılar dışında hiçbir şekilde çoğaltılamaz.
DİĞER HABERLER
KELAM

Su nasıl suya benzerse, bir milletin geleceği de geçmişine öyle benzer.

İbn Haldun